Powiadomienia:
Oświadczenia:
Zgody:

Informacja o czasowej zmianie standardowych terminów realizacji zamówień

2018-02-28

Kończący się w Chinach świąteczny okres Nowego Roku odbija się wciąż szerokim echem wśród europejskich producentów obwodów drukowanych. Chińskie fabryki już na długo przed rozpoczęciem święta przestały przyjmować zamówienia. Czas, po którym zaczną funkcjonować w standardowym trybie, także jest wydłużony. Sytuacja ta sprawia, że europejscy producenci PCB wciąż są bardzo przeciążeni pracą związaną z realizacją zleceń, które zwykle w tym czasie lokowane są przez klientów u chińskich dostawców. Powoduje to utrzymanie dłuższych terminów realizacji. Może to potrwać nawet kolejne 1-2 miesiące.

 

Podobnie jak w przypadku innych europejskich producentów, mimo maksymalizacji mocy produkcyjnych w naszym zakładzie wytwórczym, terminy realizacji zleceń także uległy wydłużeniu względem standardowych. O wszystkich zmianach informujemy na bieżąco.

 

Termin realizacji każdego zamówienia jest każdorazowo określony w automatycznym mailu z potwierdzeniem. Termin można także zweryfikować poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Zapraszamy również do zapoznania się ze specjalnie w tym celu przygotowanym zestawem pytań i odpowiedzi.