Powiadomienia:
Oświadczenia:
Zgody:

Kim jesteśmy

Wszystko zaczęło się od marzeń.

Dzięki nim grupa absolwentów skupiona wokół Politechniki Gdańskiej uwierzyła w sukces wynikający z połączenia wiedzy i pasji. Młodzi entuzjaści elektroniki pragnęli kierować samodzielne swoim zawodowym życiem, a wiedzę zdobytą podczas studiów przekształcić we własną firmę. Był rok 1984 i wtedy swoją działalność zapoczątkował Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych w Gdańsku.

Pierwszy obwód drukowany TS PCB

„Regulator napięcia”, Gdańsk 16.03.1984

Skromne początki produkcyjne opierały się na prostych technologiach i kilku maszynach.

To one pozwoliły jednak poznać proces wytwarzania obwodów drukowanych od postaw, z biegiem czasu zaś udoskonalać go, także dzięki własnym, autorskim rozwiązaniom technologicznym.

Park maszynowy TS PCB, hala wiertarek

Obecnie, po ponad 30 latach, jesteśmy największym dostawcą płytek drukowanych w kraju. Współpracujemy głównie z partnerami na rynku polskim, ale dzięki otwarciu na rynki zagraniczne, 40% naszej obecnej produkcji trafia m.in. do Niemiec, Skandynawii, Irlandii czy na Litwę. Sukces zapewnia nam stale modernizowany park maszynowy, którego powierzchnia wynosi ponad 3700 m2 - jest on jednym z gwarantów wysokiej jakości. Dzięki ciągłym inwestycjom w sprzęt nasze możliwości produkcyjne i technologiczne ciągle rosną. Klientom oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

M

Nasza misja

Obwody drukowane są dla naszych klientów podstawą ich własnej produkcji. Satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów naszych klientów.

W

Nasza wizja

Cenimy czas i pieniądze. Naszym klientom chcemy dostarczać produkty tak szybko, jak tego potrzebują. Sukces osiągniemy stale optymalizując koszty naszej działalności.

Zespół

Zespół

Nasz wyróżnik to profesjonalna kadra złożona z wysokiej klasy inżynierów CAM, wykwalifikowanego zespołu specjalistów do spraw jakości, zarządzania produkcją obsługi klienta oraz operatorów maszyn.

 

Wspieramy rozwój firm z branż takich jak: aparatura kontrolno-pomiarowa, automatyka przemysłowa, kontraktowa produkcja elektroniki, kolej i transport, automotive, oświetlenie LED, systemy nawigacji i GPS, pośrednicy w handlu PCB. 

Jesteśmy godnym zaufania, sprawdzonym partnerem dla przedsiębiorców, instytutów naukowo-badawczych oraz konsorcjów.

 

Zapewniamy zarówno szybkie przygotowanie oferty cenowej, jak i pełną obsługę przez stronę internetową, w tym kalkulator do samodzielnych wycen. Pomagamy na każdym etapie realizacji zamówienia.

Branże

Branże

Od początku działalności TS PCB współpracuje z licznymi branżami produkując obwody drukowane do wielu specjalistycznych urządzeń. Największe branże współpracujące z naszym zakładem to m.in.:

 • aparatura kontrolna - pomiarowa

  mierniki cyfrowe i analogowe, regulatory temperatury, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, liczniki energii elektrycznej, wagi, kamery, mierniki poziomu dźwięku;

 • aparatura medyczna

  przyrządy laboratoryjne, aparaty EKG, holtery ciśnienia, ultrasonografy, aparaty elektrochirurgiczne, bieżnie rehabilitacyjne, urządzenia do diagnostyki arytmii, aparatura endoskopowa;

 • automatyka przemysłowa

  stacje redukcyjno - pomiarowe, stacje uzdatniania wody, pompownie i oczyszczalnie ścieków, urządzenia do optymalizacji procesów spalania;

 • automotive

  GPS, piloty radiowe, anteny, telefoniczne urządzenia głośnomówiące, mikrofony, urządzenia do zdalnego sterowania;

 • kolej i transport

  klimatyzatory, tablice informacyjne, monitory LCD, panele sterujące, kasowniki;

 • telekomunikacja i transmisja danych

  systemy alarmowe, radiostacje, centralne telefoniczne, systemy monitoringu, systemy kontroli dostępu.

Park maszynowy

Jednym z gwarantów naszej wysokiej jakości jest nowoczesny park maszynowy. Jego powierzchnia to ok. 3750 m2. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, głównie produkcji niemieckiej. Na wyposażeniu posiadamy ponad 190 maszyn, w tym m.in. 14 wiertarek, 4 frezarki, 3 rylcarki oraz 5 testerów, w tym 3 nowoczesne urządzenia A5 Neo.

 

Certyfikaty

 •  

  Certyfikat bezpieczeństwa pod względem niepalności z Underwriters Laboratories Inc., USA

  pobierz
 •  

  Certyfikat ISO 9001:2015 ISO 14001:2015

  pobierz