Powiadomienia:
Oświadczenia:

Polityka prywatności

Zgody:

---> Aktualne informacje dotyczące realizacji zamówień <---

2020-03-19

Mając na uwadze najwyższą przejrzystość informacyjną, dotyczącą funkcjonowania naszego zakładu produkcyjnego w czasie podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego informujemy, iż:

 

1. Komunikacja z klientami realizowana jest poprzez pocztę elektroniczną.

Pracownicy Biura Obsługi Klienta, Sekcji Logistyki, Sekcji CAM oraz Wsparcia CAM pracują zdalnie bez dostępu do telefonów stacjonarnych. Wszystkie adresy e-mail naszych pracowników dostępne są w zakładce Kontakt na stronie internetowej.

 

2. Do minimum ograniczone zostały wizyty w naszym zakładzie – na teren zakładu wpuszczani są jedynie pracownicy, kurierzy, dostawcy materiałów do produkcji.

 

3. Ograniczamy nasze wewnętrzne spotkania.

 

4. Firma sprzątająca realizuje dodatkowe zadania związane z myciem i dezynfekcją powierzchni na terenie całego zakładu.

 

5. Wstrzymaliśmy możliwość odbiorów osobistych.

 


 

Wszystkie zamówienia staramy się realizować zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na wiadomości mailowe z informacjami o datach wysyłek, w tym wiadomości automatyczne.

 


 

Z uwagi na wciąż bardzo duże obłożenie produkcji, w dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie powierzchniowe dla zleceń ekspresowych -  wynosi ono 1 metr2.

 

Mimo podejmowanych działań obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozostaje jednak bez wpływu na naszą codzienną pracę. W związku z kwarantanną niektórych członków naszego zespołu produkcyjnego jesteśmy zmuszeni zawiesić na 2 tygodnie przyjmowanie do produkcji zleceń z pokryciem złoto chemiczne w terminach ekspresowych. W szybkich terminach realizujemy wyłącznie obwody pokryte HALem bezołowionym.

 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz zapewniamy, iż robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić płynność produkcji  w obrębie każdego z procesów.

 

O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco .  

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.