Powiadomienia:
Oświadczenia:
Zgody:

Dumnie wspieramy młode talenty!

2018-07-11

Martyna Kubka to zawodniczka Górniczego Klubu Tenisowego „Nafta” w Zielonej Górze.

 

Ta utalentowana tenisistka, mimo swoich zaledwie 17 lat, może już pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w sporcie. Wielokrotnie zdobywała najwyższe laury podczas turniejów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wśród trofeów posiada m.in. puchar Mistrzyni Polski,  ITF Junior, Tenis Europe. Martyna doszła także do półfinału deblowego turnieju w słynnej akademii tenisowej IMG w Bradenton na Florydzie, gdzie odbywają się prestiżowe zawody Eddie Herr International Junior Championships.

 

W młodej zawodnicze ogromny potencjał widzą nie tylko jej trenerzy, ale także takie sportowe autorytety jak np. Wojciech Fibak. Ona sama planuje w przyszłości udział Wielkim Szlemie i dołączenie do grona najlepszych tenisistów na świecie.

 

Martyna ma szanse na wielką, sportową karierę. Widząc ten potencjał, a także jej ciężką pracę i siłę marzeń, cieszymy się, że możemy śledzić jej postępy oraz osiągnięcia, wspierając ją i dopingując.

 

O rozwoju kariery zdolnej tenisistki będziemy informować na bieżąco.

 

Załączone zdjęcia przedstawiają Martynę podczas turnieju Ex Plisen Babolat Cup w czeskim Pilznie, który odbył się w dniach 27 czerwca-1 lipca br.

 

Młodej zawodniczce życzymy kolejnych sukcesów!