Powiadomienia:
Oświadczenia:
Zgody:

Informacje o zmianach w terminach realizacji zleceń

2019-02-08

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z informowaniem o zmianach względem standardowych terminów realizacji zleceń, w związku z trwającym między 4 a 10 lutego Chińskim Nowym Rokiem, przygotowaliśmy specjalny zestaw pytań i odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że okaże się on pomocny w razie zapytań dotyczących terminów realizacji zamówień.

 

 

1. Jak potwierdzić realizację zamówienia w terminie zwykłym?

 

Zamówienia złożone zarówno poprzez e-mail, jak i formularz na stronie internetowej, potwierdzane są każdorazowo automatyczną wiadomością e-mail zawierającą:

 

  • numer zlecenia,
  • nazwę obwodu,
  • termin realizacji podany jako odpowiedni tydzień w roku.

 

Wygląd automatycznej odpowiedzi e-mail z potwierdzeniem zamówienia:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Jak potwierdzić realizację zamówienia w terminie ekspresowym?

 

Zamówienia złożone zarówno poprzez e-mail, jak i formularz na stronie internetowej, potwierdzane są każdorazowo automatyczną wiadomością e-mail, tak jak w przypadku terminów zwykłych. Aby potwierdzić konkretny dzień realizacji zamówienia, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

 

3. Czy termin realizacji zamówienia dostępny w formularzu na stronie internetowej jest zawsze aktualny?

 

Termin, który można wybrać w formularzu zamówienia na stronie internetowej, nie jest zawsze aktualny. Czas trwania procesu produkcyjnego podczas dużego obciążenia jest trudny do przewidzenia, zapewnienie konkretnej daty wybranej przez Klienta na formularzu może okazać się niemożliwe. Potwierdzenie terminu znajduje się w automatycznym e-mailu generowanym każdorazowo po złożeniu zamówienia. Termin można potwierdzić także poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

 

4. Dlaczego moje zamówienie nie dotarło w wyznaczonym terminie?

 

W przypadku braku dostawy w wyznaczonym terminie, prosimy o ponową weryfikację przyrzeczonej daty wysyłki zawartej w automatycznym potwierdzeniu zamówienia. Prosimy także na zwracane uwagi na wszystkie wiadomości e-mail, informujące o zmianach terminu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

 

5. Dlaczego automatyczny e-mail z potwierdzeniem zamówienia do mnie nie dotarł?

 

Prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM. W razie braku informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu weryfikacji adresu mailowego.