Powiadomienia:
Oświadczenia:
Zgody:

Program Integr8tor to nasza nowa inwestycja!

2017-09-25

Jako lider w produkcji wysokiej jakości obwodów drukowanych w Polsce, stale dbamy o wdrażanie najnowszych rozwiązań w obszarze obsługi klienta.

W ostatnim czasie znacząco wzrosła jej efektywność w zakresie wsparcia inżynieryjnego. Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań zakończyliśmy wdrożenie wiodącego w branży rozwiązania inżynieryjnego - programu Integr8tor firmy Ucamco.

 

Dr inż. Dariusz Załęski, Kierownik Wsparcia CAM TS PCB Techno-Service S.A., wyjaśnia: „Zastosowanie Integr8tora zwiększa naszą efektywność przedsprzedażową i przedprodukcyjną, gwarantując szybsze sprostanie potrzebom klientów. Dzięki zastosowaniu Integr8tora ich projekty są w zautomatyzowany sposób analizowane, a uzyskane w ciągu kilku minut wyniki, pozwalają na sprawniejsze opracowanie ofert cenowych lub wyjaśnienie wykrytych nieprawidłowości przez uruchomieniem produkcji”.

 

To innowacyjne rozwiązanie przekłada się na sprawniejszą, dokładniejszą i szybszą komunikację z klientami, co jest niewątpliwym powodem do satysfakcji. Wierzymy, że nasi klienci zauważą wzrost poziomu tego rodzaju obsługi podczas realizowania zleceń w TS PCB.

 

O Ucamco:

Ucamco (wcześniej Barco ETS) jest liderem na rynku oprogramowania CAM dla sektora PCB w obszarze przygotowywania klisz i bezpośredniego naświetlania, z globalna siecią dystrybucji oraz centrami wsparcia sprzedaży. Siedziba firmy znajduje się w Gent, w Belgii. Od ponad 25 lat Ucamco opracowuje i dostarcza nowoczesne rozwiązania narzędziowe dla światowego sektora PCB. Kluczem do sukcesu firmy jest bezkompromisowe dążenie do inżynieryjnej doskonałości wszystkich jej produktów. Dzięki przejęciu w 1998 roku Gerber Systems Corp., UCAMCO posiada także prawa własności intelektualnej do formatu pliku Gerber.